COVID-19 - Wij zijn er voor u!

Belangrijke mededeling:

Mondmasker, latex handschoenen en beschermende overalls

zijn tijdelijk niet meer verkrijgbaar.

Hoe blijven we voor u bereikbaar vanop afstand?

Waar blijven we bereikbaar verspreid over het land?
 

ER ZIJN 8 SERVICEPUNTEN OPGESTART – waar u als klant uw bestelde goederen kan ophalen in het Pakketstation.

Deze shops zijn per mail en telefonisch bereikbaar tijdens bepaalde uren om uw bestelling door te geven.

Ontdek hier de werking van onze Pakketstations!

PROVINCIE LIMBURG

Shop Houthalen

  • Bereikbaar per telefoon/mail iedere werkdag van 8u tot 16u.

  • 011/60.49.00 – houthalen@wurth.be

PROVINCIE ANTWERPEN

Shop Turnhout

  • Bereikbaar per telefoon/mail iedere werkdag van 8u tot 16u.

  • 014/44.55.00 – turnhout@wurth.be
     

Shop Antwerpen

  • Bereikbaar per telefoon/mail iedere werkdag van 7u tot 17u.

  • 03/325.11.25 – antwerpen@wurth.be

     

PROVINCIE WEST-VLAANDEREN

Shop Kuurne

  • Bereikbaar per telefoon/mail iedere werkdag van 7u tot 17u.

  • 056/37.04.52 – kuurne@wurth.be

     

PROVINCIES VLAAMS/ WAALS-BRABANT

Shop Boortmeerbeek

Shop Anderlecht

  • Bereikbaar per telefoon/mail iedere werkdag van 8u tot 13u.

  • 02/355.02.86 – anderlecht@wurth.be


24/7 Service Point Sint-Stevens-Woluwe (meer info zie onderaan)

 

PROVINCIE HENEGOUWEN

Shop Tournai

  • Bereikbaar per telefoon/mail iedere werkdag van 7u tot 17u.

  • 069/66.71.89 – tournai@wurth.be

     

PROVINCIE LUIK

Shop Alleur

  • Bereikbaar per telefoon/mail iedere werkdag van 8u tot 16u.

  • 04/239.06.40 – alleur@wurth.be

 

BEIDE 24/7 SERVICE POINTS ZIJN BESCHIKBAAR MET UW PERSOONLIJKE TOEGANGSBADGE

Ontdek hier de werking van onze 24/7 Service Points!
 

PROVINCIE OOST-VLAANDEREN

24/7 Service Point Lokeren

PROVINCIES VLAAMS/ WAALS-BRABANT

24/7 Service Point Sint-Stevens-Woluwe

Vraag hier uw persoonlijke badge aan

unnamed.png

© 2020 Created by Würth Belux

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Youtube Icoon